• تهران، شهرستان ملارد، چهار راه ملارد، بلوار ملارد ویلای جنوبی، نبش خیابان هشتم شرقی، شرکت فلکسور پارس (تسمه نقاله تهران سابق)

  • 02165409575

  • 3166152756

دستورالعمل نصب اتصال اکاردئونی

بادر نظر گرفتن تنوع تولید لرزه گیر های اکاردئونی در سه نوع جوشی ، سر دنده و فلنجدار (مهاردار یا بدون مهار ) در سایز های یک اینچ تا 112 اینچ ، موارد ذیل می بایست در زمان نصب قطعه در نظر گرفته شود :

1- در ابتدا تطابق شرایط سرویس قطعه ( دما، فشار، نوع سیال ) با شرایط کاری خطی که قرار است قطعه در آن نصب شود الزامی می باشد و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از نصب قطعه خود داری فرمائید.

لازم به دکر است در صورت داشتن فشار بالای 25 بار اتصال آکاردئونی می بایست دارای رینگ محافظ روی بلوز باشد.

2-قبل از نصب از وجود سطوح آب بندی (ریس آب بندی فلنچ) برروی فلنچ های مقابل اطمینان حاصل کنید. و الزاما می بایست از واشر آب بندی متناسب با نوع سیال استفاده گردد .

2- حفظ اندازه نرمال قطعه در زمان نصب الزامیست . ( اندازه ارتفاع نرمال قطعه در هنگام خرید از سوی کارشناسان فروش اعلام می گردد. )

کشیدگی و جمع شدگی بیش از حد مجاز(اندازه مجاز حرکت های طولی و عرضی روی لیبل ) در حین نصب موجب آسیب و قطعا کاهش طول عمر محصول می شود .

4- پیچ و مهره ها میبایست بصورت ضربدری بسته شوند . تا جایی که از آب بند شدن ریس فلنج با ریس فلنج مقابل اطمینان حاصل گردد.

5- در نهایت با در نظر گرفتن اندازه مجاز حرکت های طولی و عرضی روی لیبل مهره های در دوطرف میل مهار ها ، حد نرمال فیکس گردد.(درصورت فیکس نشدن مهره ها بر اثر انبساط طولی حاصل از دما ، مهره ها به مرور باز و باعث کشیدگی و در نهایت دفرمگی محصول خواهد شد . )

6- هنگام نصب اتصال آکاردئونی جوشی به دلیل عملیات جوشکاری حتما از پوشش مناسب بدنه آکاردئونی شکل (بلوز) اظمینان حاصل گردد

7- در هنگام جوشکاری و برشکاری حتما میبایستی قسمتهای لاستیکی را کاملا در مقابل حرارت و دیگر عوامل محافظت کنید.